Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco - Patch-kabel - MPO-singelläge (hane) till MPO-singelläge (hane) - 2 m ...

Cisco - Patch-kabel - MPO-singelläge (hane) till MPO-singelläge (hane) - 2 m ...

Cisco

Artnr: 15454-MPO-XMPO-2=
  • Fiberoptisk
  • Längd: 2 m

Ej i lager

5 666:-

Är du intresserad av finansiering?

179:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Cisco patch-kabel - 2 m
  • Typ

    Patch-kabel
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Egenskaper

    Korsad
  • Längd

    2 m
  • Kontaktdon

    MPO-singelläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    MPO-singelläge - hane
  • Designat för

    ONS 15454, 15454 32-Channel, 15454 4-Channel
  • UNSPSC

    26121609 Network cable
  • Produktkategori

    Singlemode Fiberkablar Patchkablar
  • Allmänt

  • Typ av nätverkskabel

    Patch-kabel
  • Teknik

    Fiberoptisk
  • Typ av fiberoptik

    Singlemode
  • Egenskaper

    Korsad
  • Längd

    2 m
  • Anslutning

  • Kontaktdon

    MPO-singelläge - hane
  • Kontakt (andra änden)

    MPO-singelläge - hane
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Cisco ONS 15454, 15454 32-Channel 100Mhz Demultiplexor - L Band, 15454 32-Channel Demultiplexer, 15454 4-Channel Multiplexer/Demultiplexer, 15454 Any Rate Enhanced Xponder Card, 15454 Enhanced Optical Booster Amplifier Module, 15454 MSTP Fixed Optical Filter Card, 15454 Optical Filter, 15454 SONET 12-Port DS-3 Transmultiplexer Card
Cookie Settings