Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco Multirate - XFP-mottagar/sändarmodul - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-LR,...

Cisco Multirate - XFP-mottagar/sändarmodul - SONET/SDH, 10 GigE - 10GBase-LR,...

Cisco

Artnr: XFP10GLR-192SR-L=
  • XFP-mottagar/sändarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet, SONET/SDH

Ej i lager

35 973:-

Är du intresserad av finansiering?

1 136:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Cisco Multirate - XFP-mottagar/sändarmodul - SONET/SDH, 10 GigE
  • Typ av enhet

    XFP-mottagar/sändarmodul - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    10GBase-LR, 10GBase-LW
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Datalänkprotokoll

    SONET/SDH, 10 GigE
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Dimensioner (BxDxH)

    1.85 cm x 7.1 cm x 0.85 cm
  • Vikt

    300 g
  • Tillverkarens garanti

    90 dagars garanti
  • Designat för

    P/N: 14X10GBE-WL-XFP-RF, 20X10GBE-WL-XFP, 20X10GBE-WL-XFP-RF, 4-10GBE-WL-XFP-RF, A9K-2T20GE-B-RF, A9K-2T20GE-E-RF, A9K-2T20GE-L-RF, A9K-8T-B-RF, A9K-8T-E, A9K-8T-E=, A9K-8T-E-1BUN=, A9K-MPA-2X10GE=, A9K-MPA-4X10GE=, A9K-MPA-4X10GE-RF, ME-3600X-24CX-M-RF, SPA-1X10GE-L-V2B4P, SPA-1X10GE-WLV2-RF
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    XFP-mottagar/sändarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    10GBase-LR, 10GBase-LW
  • Datalänkprotokoll

    SONET/SDH, 10 GigE
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Linjehastighet

    OC-192/STM-64
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Funktioner

    PoS (Packet over SONET)
  • Standarder som följs

    IEEE 802.3ae
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 10GBase-LR/10GBase-LW - LC single-mode x 2
  • Kompatibla kortplatser

    1 x XFP
  • Diverse

  • Standarder som följs

    Laser Class 1, IEC 60825-1
  • Strömtillförsel

  • Energiförbrukning vid drift

    1.5 Watt
  • Mått och vikt

  • Bredd

    1.85 cm
  • Djup

    7.1 cm
  • Höjd

    0.85 cm
  • Vikt

    300 g
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 90 dagar
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    P/N: 14X10GBE-WL-XFP, 14X10GBE-WL-XFP=, 14X10GBE-WL-XFP-RF, 20X10GBE-WL-XFP, 20X10GBE-WL-XFP=, 20X10GBE-WL-XFP-RF, 4-10GBE-WL-XFP, 4-10GBE-WL-XFP=, 4-10GBE-WL-XFP-RF, 8-10GBE-WL-XFP, 8-10GBE-WL-XFP=, A900-IMA1X, A900-IMA1X=, A9K-2T20GE-B, A9K-2T20GE-B=, A9K-2T20GE-B-RF, A9K-2T20GE-E, A9K-2T20GE-E=, A9K-2T20GE-E-RF, A9K-2T20GE-L, A9K-2T20GE-L=, A9K-2T20GE-L-RF, A9K-4T-B, A9K-4T-B-RF, A9K-4T-E, A9K-4T-E=, A9K-4T-L, A9K-4T-L=, A9K-4T-L-RF, A9K-8T/4-B, A9K-8T/4-B=, A9K-8T/4-E, A9K-8T/4-E=, A9K-8T/4-L, A9K-8T/4-L=, A9K-8T-B, A9K-8T-B=, A9K-8T-B-RF, A9K-8T-E, A9K-8T-E=, A9K-8T-E-1BUN=, A9K-8T-L, A9K-8T-L=, A9K-8T-L-RF, A9K-MPA-2X10GE, A9K-MPA-2X10GE=, A9K-MPA-4X10GE, A9K-MPA-4X10GE=, A9K-MPA-4X10GE-RF, ME-3600X-24CX-M, ME-3600X-24CX-M=, ME-3600X-24CX-M-RF, SPA-1X10GE-L-V2, SPA-1X10GE-L-V2=, SPA-1X10GE-L-V2B4P, SPA-1X10GE-L-V2-RF, SPA-1X10GE-WL-V2, SPA-1X10GE-WL-V2=, SPA-1X10GE-WLV2-RF, SPA-1XTENGE-XFP, SPA-1XTENGE-XFP=, SPA-1XTENGE-XFP-RF, SPA-OC192POS-XFP, SPA-OC192POS-XFP=
Cookie Settings