Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco Meraki - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX10 - ...

Cisco Meraki - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-LX10 - ...

Cisco Meraki

Artnr: MA-SFP-1GB-LX10
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

7 700:-

Är du intresserad av finansiering?

243:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Cisco Meraki - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-LX10
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Designat för

    Cisco Meraki MX100, MX400, MX600, MX60W, MX80; Cloud Managed MS220-24, MS220-24P, MS220-48, MS220-48FP, MS220-48LP, MS220-8, MS220-8P, MS320-24, MS320-24P, MS320-48, MS320-48FP, MS320-48LP; Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420-24, MS420-48
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-LX10
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX10
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Cisco Meraki MX100, MX400, MX400 Cloud Managed, MX600, MX600 Cloud Managed, MX60W Cloud Managed, MX80 Cloud Managed Cisco Meraki Cloud Managed MS220-24, MS220-24P, MS220-48, MS220-48FP, MS220-48LP, MS220-8, MS220-8P, MS320-24, MS320-24P, MS320-48, MS320-48FP, MS320-48LP Cisco Meraki Cloud Managed Ethernet Aggregation Switch MS420-24, MS420-48