Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Cisco CWDM SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE, 2Gb Fibre Chann...

Cisco CWDM SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE, 2Gb Fibre Chann...

Cisco

Artnr: CWDM-SFP-1570=
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Gigabit Ethernet, 2Gb Fibre Channel

Ej i lager

39 689:-

Är du intresserad av finansiering?

1 254:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Cisco CWDM SFP - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE, 2Gb Fibre Channel
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC/PC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    CWDM
  • Optisk våglängd

    1570 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE, 2Gb Fibre Channel
  • Tillverkarens garanti

    90 dagars garanti
  • Designat för

    Catalyst 3560-12, 3560-24, 3560-48, 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3560G-24, 3560G-48, 3560V2-24, 3560V2-48, 3560X-24, 3560X-48
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    CWDM
  • Datalänkprotokoll

    GigE, 2Gb Fibre Channel
  • Fibre Channel

    FC-PI
  • Optisk våglängd

    1570 nm
  • Funktioner

    Full duplex
  • Standarder som följs

    IEEE 802.3z
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x nätverk - LC/PC single-mode x 2
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP (mini-GBIC)
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 90 dagar
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    50 °C
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Cisco Catalyst 3560-12PC, 3560-12PC-S, 3560-24PS, 3560-24PS EMI, 3560-24PS SMI, 3560-24TS, 3560-24TS EMI, 3560-24TS SMI, 3560-48PS, 3560-48PS SMI, 3560-48TS, 3560-48TS EMI, 3560-48TS SMI, 3560E-12D, 3560E-12SD-E, 3560E-12SD-S, 3560E-24PD, 3560E-24TD, 3560E-48PD, 3560E-48PD-F, 3560E-48TD, 3560E-48TD-SD, 3560G-24PS, 3560G-24PS EMI, 3560G-24PS SMI, 3560G-24TS, 3560G-24TS EMI, 3560G-24TS SMI, 3560G-48, 3560G-48PS, 3560G-48PS SMI, 3560G-48TS, 3560G-48TS EMI, 3560G-48TS SMI, 3560V2-24PS, 3560V2-24TS, 3560V2-24TS-SD, 3560V2-48PS, 3560V2-48TS, 3560X-24P-L, 3560X-24P-S, 3560X-24T-L, 3560X-24T-S, 3560X-48PF-L, 3560X-48PF-S, 3560X-48P-L, 3560X-48P-S, 3560X-48T-L, 3560X-48T-S
Cookie Settings