Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (KV) - LC multiläge - ...

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (KV) - LC multiläge - ...

Fujitsu

Artnr: D:XBR-000192-L
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 14.025 Gbps
  • 16 Gb fiberkanal (kortvåg)

Ej i lager

3 727:-

Är du intresserad av finansiering?

118:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 16 Gb fiberkanal (KV)
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet

    14.025 Gbps
  • Datalänkprotokoll

    16 Gb fiberkanal (KV)
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Datalänkprotokoll

    16 Gb fiberkanal (KV)
  • Dataöverföringshastighet

    14.025 Gbps
  • Max överföringsavstånd

    100 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x 16Gb Fibre Channel (SW) - LC multi-mode x 2