Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Skapa konto
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8Gb Fibre Channel - LC multiläge - för ...

Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8Gb Fibre Channel - LC multiläge - för ...

Fujitsu

Artnr: S26361-F3873-L109
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 8Gb Fibre Channel

Ej i lager

2 179:-

Är du intresserad av finansiering?

69:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Brocade - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8Gb Fibre Channel
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Datalänkprotokoll

    8Gb Fibre Channel
  • Designat för

    PRIMERGY BX400 S1, BX900 S1, BX900 S2
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Datalänkprotokoll

    8Gb Fibre Channel
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x 8Gb Fibre Channel - LC multi-mode
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP+
  • Kompatibilitetsinformation

  • Designat för

    Fujitsu PRIMERGY BX400 S1, BX900 S1, BX900 S2