Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Brocade - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 8 GB fiberkanal (LV) - LC en...

Brocade - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 8 GB fiberkanal (LV) - LC en...

Fujitsu

Artnr: D:XBR-000153-L
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • 8.5 Gbps
  • 8 GB fiberkanal (långvåg)

Ej i lager

14 787:-

Är du intresserad av finansiering?

467:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Brocade - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 8 GB fiberkanal (LV)
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet

    8.5 Gbps
  • Datalänkprotokoll

    8 GB fiberkanal (LV)
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Produktkategori

    Optiska transceivers Koppar transceivers
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Datalänkprotokoll

    8 GB fiberkanal (LV)
  • Dataöverföringshastighet

    8.5 Gbps
  • Max överföringsavstånd

    10 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x 8Gb Fibre Channel (long wave) - LC single-mode x 2