Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Black Box Hardened Media Converter Switch 110-VAC - Fibermediekonverterare - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm

Black Box Hardened Media Converter Switch 110-VAC - Fibermediekonverterare - GigE - 10Base-T, 1000Base-LX, 100Base-TX, 1000Base-T - RJ-45 / LC enkelläge - upp till 10 km - 1310 nm

Black Box - Hardened Media Converter Switch 110-VAC

Artnr: LBH2001A-H-LX
  • Fibermediekonverterare
  • Extern
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Fast Ethernet, Ethernet, Gigabit Ethernet

8 757:-

Är du intresserad av finansiering?

275:-/månad