Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Allied Telesis AT - SFP+ sändar/mottagarmodul - LC multiläge - upp till 300 m...

Allied Telesis AT - SFP+ sändar/mottagarmodul - LC multiläge - upp till 300 m...

Allied Telesis

Artnr: AT-STACKOP/0.3
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul

Ej i lager

15 429:-

Är du intresserad av finansiering?

487:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Allied Telesis AT - SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Tillverkarens garanti

    1 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    300 m
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x nätverk - LC multi-mode x 2
  • Kompatibla kortplatser

    1 x SFP+
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 1 år
Cookie Settings