Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Allied Telesis AT SPSX/E - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 km - 850 nm - TAA-kompatibel

Allied Telesis AT SPSX/E - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - LC multiläge - upp till 550 km - 850 nm - TAA-kompatibel

Allied Telesis

Artnr: AT-SPSX/E
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

1 817:-