Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Allied Telesis AT SPLX40/E - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 10...

Allied Telesis AT SPLX40/E - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 10...

Allied Telesis

Artnr: AT-SPLX40/E
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet
I lager (+50)

3 512:-

Är du intresserad av finansiering?

111:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Allied Telesis AT SPLX40/E - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-LX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    40 km
  • Tillverkarens garanti

    2 års garanti
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-LX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    1310 nm
  • Max överföringsavstånd

    40 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-LX - LC-enkelläge x 2
  • Diverse

  • Standarder som följs

    Plug and Play, MSA
  • Tillverkarens garanti

  • Service och support

    Begränsad garanti - 2 år
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    -40 °C
  • Max temperatur vid drift

    105 °C
Cookie Settings