Kundvagn

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Alcatel-Lucent - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 2Gb Fibre Channel, 4Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel - Fibre Channel - LC multiläge - 850 nm

Alcatel-Lucent - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 2Gb Fibre Channel, 4Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel - Fibre Channel - LC multiläge - 850 nm

Alcatel-Lucent Enterprise

Artnr: SFP-FC-SR
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 8.5 Gbps
  • 4Gb Fibre Channel, 2Gb Fibre Channel, 8Gb Fibre Channel

1 384:-