Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Alcatel-Lucent - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - ...

Alcatel-Lucent - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE - 1000Base-SX - ...

Alcatel-Lucent Enterprise

Artnr: SFP-GIG-SX-K12
  • SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 1 Gbps
  • Gigabit Ethernet

Ej i lager

1 149:-

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Alcatel-Lucent - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - GigE
  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - LC multiläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Max överföringsavstånd

    550 m
  • Typ av prissättning

    K-12-utbildning
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC)
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    1000Base-SX
  • Datalänkprotokoll

    GigE
  • Dataöverföringshastighet

    1 Gbps
  • Optisk våglängd

    850 nm
  • Max överföringsavstånd

    550 m
  • Funktioner

    Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Standarder som följs

    IEEE 802.3z
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
  • Diverse

  • Standarder som följs

    MSA
  • Typ av prissättning

    K-12-utbildning
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    -20 °C
  • Max temperatur vid drift

    85 °C
Cookie Settings