Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

Language
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Ingen operatör är för närvarande tillgänglig. Vi har tyvärr begränsad bemanning idag pga sjukdom.
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Alcatel-Lucent - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC enkelläge - upp till 40 km - 1550 nm

Alcatel-Lucent - XFP-mottagar/sändarmodul - 10 GigE - 10GBase-ER - LC enkelläge - upp till 40 km - 1550 nm

Alcatel-Lucent Enterprise

Artnr: 3HE05832CA
  • XFP-mottagar/sändarmodul
  • Insticksmodul
  • Dataöverföringshastighet: 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet
Ej i lager

166 059:-

Är du intresserad av finansiering?

5 224:-/månad