Kundvagn Stäng

Kundvagnen är tom

ATEA.SE
Language
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Ny kund
Chatt
Offline
Inga operatörer finns tillgängliga
Chatten är bemannad vardagar mellan kl 08.00-17.00 CET. Övriga tider har du möjlighet att lägga ett meddelande till Kundtjänst nedan.
Exkl moms

Alcatel-Lucent - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-ZR - LC enkell...

Alcatel-Lucent - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE - 10GBase-ZR - LC enkell...

Alcatel-Lucent Enterprise

Artnr: 3HE05894AA
  • SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Insticksmodul
  • 10 Gbps
  • 10 Gigabit Ethernet

Ej i lager

285 088:-

Är du intresserad av finansiering?

9 006:-/månad

Specifikation

  • Produktbeskrivning

    Alcatel-Lucent - SFP+ sändar/mottagarmodul - 10 GigE
  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul - LC enkelläge
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Typ av kablage

    10GBase-ZR
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    1550 nm
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Max överföringsavstånd

    80 km
  • UNSPSC

    43201553 Transceivers and media converters
  • Allmänt

  • Typ av enhet

    SFP+ sändar/mottagarmodul
  • Formfaktor

    Insticksmodul
  • Nätverksfunktioner

  • Anslutningsteknik

    Kabelansluten
  • Typ av kablage

    10GBase-ZR
  • Datalänkprotokoll

    10 GigE
  • Dataöverföringshastighet

    10 Gbps
  • Optisk våglängd

    1550 nm
  • Max överföringsavstånd

    80 km
  • Expansion/Anslutning

  • Gränssnitt

    1 x Ethernet 10GBase-ZR - LC-enkelläge
  • Miljöparametrar

  • Min temperatur vid drift

    0 °C
  • Max temperatur vid drift

    70 °C
Cookie Settings